top of page

Doprava a platba

DOPRAVA

 

Doprava zdarma od 2500 Kč!

 

V současné době nabízíme 3 druhy doručení:

Zasláním přes Zásilkovnu

Zvolit si u nás můžete buďto zaslání na adresu nebo na jedno z výdejních míst. V případě zájmu zaslání na konkrétní výdejní pobočku (vybírejte zde), nás prosím informujte formou poznámky v objednávce.

Jakmile předáme zboží k přepravě, pošleme vám e-mail s trasovacím číslem. Cestu vaší zásilky můžete sledovat online.

 

Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo obdržíte od Zásilkovny SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Při volbě doručení na adresu vás bude předem kontaktovat kurýr.

Objednávky chodí zpravidla od 1 do 4 pracovních dnů.

Zasláním přes Českou poštu

 

Pro zasílání využíváme služby Balíkovny České pošty. Zvolit si u nás můžete buďto zaslání na adresu nebo na jedno z výdejních míst. V případě zájmu zaslání na konkrétní výdejní pobočku (vybírejte zde), nás prosím informujte formou poznámky v objednávce.

Jakmile předáme zboží k přepravě, pošleme vám e-mail s trasovacím číslem. Cestu vaší zásilky můžete sledovat online.

 

Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo obdržíte od České pošty SMS a e-mail s heslem. Při volbě doručení na adresu vás bude předem kontaktovat kurýr.

Objednávky chodí zpravidla do druhého dne od odeslání zásilky.

Osobní odběr na recepci v “Opero“ na Praze 1

 

Pokud bydlíte či pracujete v centru Prahy nebo máte cestu kolem, můžete zvolit bezplatné vyzvednutí zásilky na Praze 1 v coworkingovém centru Opero na recepci. V našem e-shopu si vyberete svůj balíček a jako dopravu si jednoduše zvolíte variantu “osobní odběr“. Jakmile bude balíček k vyzvednutí, vyrozumíme vás prostřednictvím emailu a sms.

 

V případě zájmu o expresní doručení či doručení až domů nás kontaktujte. Rádi najdeme individuální řešení. 

*Zboží křehkého charakteru, jako jsou obrazy a lampy, není možné zasílat. Předání probíhá buďto na adrese showroomu Umělecká 5, Praha 7 či na jiném místě v Praze a okolí na základě individuální domluvy. 

 

PLATBA

Platit u nás můžete:

  • e-shop

    • platba online

  • showroom

    • ​​platba kartou i v hotovosti

bottom of page