top of page

Doprava a vrácení zboží

Balíčky

Všechny objednávky posíláme pomocí Zásilkovny. Můžete si vybrat uložení balíčku na nejbližší pobočku Zásilkovny k Vámi uvedené adrese nebo odeslání na adresu. Pokud chcete doručit balíček na konkrétní pobočku Zásilkovny, uveďte ji prosím do poznámky. Vždy vám do emailu dorazí číslo zásilky. Většinou balíčky odesíláme ihned po uhrazení objednávky (doručení 1-3 dny od zaplacení). Ceny jednotlivého poštovného najdete v košíku po zvolení vybrané služby. Balíčky posíláme do celého světa. Pokud vybraná země není v nabíde, ozvěte se prosím uděláme objednávku e-mailem. Faktura vám dorazí po vyzvednutí balíčku automaticky do emailu není tedy přiložena v balíčku.

Seznam poboček Zásilkovny
Vyhledat svojí zásilku

Balení

Všechny zásilky se snažíme balit co nejvíce ekologicky. Pokud najdeme tu správnou velikost krabice, zašleme vám balíček v použitém obalu ve výborném stavu. 

Vrácení zboží

Zašlete nám prosím email s informací o vrácení zboží a balíček odešlete na toto podací místo Zásilkovny. Poštovné si kupujicí hradí sám. Na odstoupení od smlouvy máte dle našich obchodních podmínek 14 pracovních dnů od převzetí zboží.

bottom of page